Přehled ocenění

Udržitelný rozvoj

Page tools
Tisk Tisk
Oblíbené Oblíbené
Sdílet
 • Banner

  Dobrovolnictví

  Zaměstnanci naší společnosti mají možnost využít jednoho plně hrazeného pracovního dne k pomoci neziskovým organizacím. Dobrovolnictví
 • Banner

  Zaměstnanecké granty

  Od roku 2010 realizujeme zaměstnanecké granty, jimiž podporujeme potřebné aktivity neziskových organizací v Moravskoslezském kraji. Minigranty
 • Banner

  Zaměstnanci

  Naši zaměstnanci jsou nejdůležitější součástí společnosti a jejich zdraví a bezpečnost výrazně ovlivňuje fungování společnosti. Zaměstnanci
 • Banner

  Ekologické investice

  Máme rádi náš region, cítíme za něj odpovědnost a stav životního prostředí nám není lhostejný. Ekologie

Přehled ocenění

Naším cílem je neustále se zlepšovat. Abychom mohli své síly porovnat také s konkurencí, účastníme se každoročně několika prestižních soutěží.

Rok 2017

Odrážka  Kotel K14 ostravské společnosti TAMEH Czech získal v soutěži Český energetický a ekologický projekt 2016 cenu Ministerstva průmyslu a obchodu ČR

Odrážka  V soutěži School friendly, kterou letos poprvé vyhlásilo Sdružení pro rozvoj Moravskoslezského kraje, jsme získali platinové ocenění za spolupráci se školami různých stupňů od mateřských až po vysoké.

Odrážka  Náš časopis získal v soutěží Fénix content marketing třetí místo v kategorii nejlepších novin pro zaměstnance.

Rok 2016

Odrážka  Za svůj přístup k zaměstnávání žen jsme v roce 2016 obdrželi zvláštní cenu poroty v soutěži Gender Studies Firma roku: Rovné příležitosti.

Odrážka  Unie podnikových právníků České republiky ocenila právníky (právní kancelář) ArcelorMittal Ostrava, coby nejlepší firemní právní tým v České republice.

Rok 2015

Odrážka  Program nekuřácké společnosti získal globální cenu Performance Excellence Award skupiny ArcelorMittal. Občanské sdružení podpory zdraví a onkologické prevence ocenilo náš přístup při omezování kouření udělením pamětní medaile.

Odrážka  Ocenění Ministerstva průmyslu a obchodu za ekologizaci. Velkým uznáním naší dlouhodobé snahy o snižování našeho vlivu na životní prostředí je i cena za ekologickou investici do odprášení spékacích pásů na severní části aglomerace, kterou jsme získali v celostátní soutěži Český energetický a ekologický projekt (ČEEP). Soutěž tradičně vypisuje Ministerstvo průmyslu a obchodu, Ministerstvo životního prostředí a Ministerstvo pro místní rozvoj.

Odrážka  Díky odpovědné strategii lidských zdrojů jsme pravidelně oceňováni jako žádaný zaměstnavatel. Získali jsme ocenění Sodexo Zaměstnavatel roku 2015 v kategorii společností nad 5 000 zaměstnanců, generálním partnerem soutěže je společnost Sodexo Pass. Opakovaně jsme byli zvoleni také nejlepším zaměstnavatelem regionu nad 5 000 zaměstnanců v Moravskoslezském kraji.

Rok 2014

Odrážka  Firemní časopis „Jednička“ se pravidelně umisťuje na předních příčkách v kategorii nejlepší interní časopis v soutěži Zlatý středník. V soutěži Fénix content marketing o nejlepší firemní noviny v České republice jsme obsadili třetí místo v kategorii nejlepších firemních novin pro zaměstnance.

Odrážka  Získali jsme titul Ostravského cyklozaměstnavatele roku, stejně jako v roce 2013.

Odrážka  Cenu Human Resources Excellence Award, kterou uděluje People Management Forum za nejlepší počin v oblasti HR, jsme v kategorii firem nad 500 zaměstnanců získali za projekt Rudých škorpionů.

Tiskové zprávy PhDr. Barbora Černá Dvořáková, MBA - tisková mluvčí >

Zpravodaj pro sousední obce Chceme se s Vámi podělit o novinky z naší společnosti >